Nasz zespół

Nasz zespół to specjaliści, których pasja i zaangażowanie, niezmiennie od 70 lat, prowadzą nas do realizowania zamierzonych celów. Wierzymy, że każda osoba wnosi do Firmy coś cennego i niepowtarzalnego, co pozwala nam tworzyć produkty i usługi o najwyższej jakości.

W naszym zespole, który składa się z około 3000 osób, jest miejsce zarówno dla specjalistów z doświadczeniem, jak i absolwentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Kliknij na odpowiednie pole aby uzyskać dodatkowe informacje i znaleźć odpowiedni obszar dla siebie. 

Jeżeli jesteś osobą, która pragnie przyczyniać się do kolejnych sukcesów Lidera w sektorze lotniczym:

Wybierz ofertę, która Cię interesuje i prześlij nam swoje CV

Zgłoś się poprzez formularz aplikacji spontanicznej, jeśli jesteś specjalistą w innej dziedzinie, a obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko zbieżne z Twoim doświadczeniem.

1. Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych


W ramach Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych ściśle współpracujemy z innymi geografiami w ramach Dywizji Śmigłowcowej Grupy Leonardo aby zagwarantować najwyższy poziom naszej produkcji. Nie byłoby to możliwe bez zespołu specjalistów w zakresie Produkcji i Montażu, Kontroli Jakości, Inżynierii Produkcji oraz Planowania i Analiz.

Specjalizujemy się zwłaszcza w następujących procesach: obróbka mechaniczna i obróbka cieplna, obróbka plastyczna, obróbka pokryciowa i lakiernicza, produkcja kompozytowa oraz montaż struktur.

W tym obszarze pracują m.in. wyspecjalizowani pracownicy bezpośredniej produkcji oraz kontrolerzy jakości, inżynierowie procesu, specjaliści ds. oprzyrządowania, programiści CNC, planiści w zakresie produkcji, materiałów oraz harmonogramowania oraz analitycy produkcji. 

2. Działy Badawczo-Rozwojowe


Obszar badawczo-rozwojowy jest zaangażowany we wszelkie działania mające na celu zaprojektowanie lub zmodernizowanie konstrukcji statków powietrznych, co obejmuje głównie modelowanie, analizy oraz próby badawcze. Dodatkowo, nasi eksperci prowadzą rożnego rodzaju analizy z zakresu bezpieczeństwa i niezawodności realizowanych konstrukcji.

W tym obszarze pracują m.in. inżynierowie prób, konstruktorzy projektanci i konstruktorzy analitycy o różnych specjalnościach branżowych oraz inni eksperci w zakresie konstrukcji i zdatności do lotu.

3. Śmigłowce


W ramach pionu Śmigłowców, zajmujemy się realizacją dostaw statków powietrznych jako produktów finalnych naszej działalności. Nie byłoby to możliwe bez zespołu specjalistów w zakresie Montażu Końcowego, Napraw i Remontów, Inżynierii Produkcji, Kontroli Jakości oraz Prób w Locie, a także Planowania i Analiz.

W tym obszarze pracują m.in. inżynierowie procesu, specjaliści ds. napraw, mechanicy lotniczy i inżynierowie prób w locie oraz prób eksperymentalnych, piloci oraz planiści i analitycy.

 

4. Wsparcie Klienta i Szkolenie


Obszar wsparcia klienta oferuje pełną obsługę posprzedażową, zwłaszcza w zakresie zarządzania częściami zamiennymi, obsługi technicznej oraz inżynierii wsparcia wyrobu i szkoleń lotniczych.

W tym obszarze pracują m.in. specjaliści ds. posprzedażowego wsparcia klienta,a także mechanicy lotniczy i reprezentanci techniczni, którzy swoje zadania wykonują zarówno stacjonarnie, jak i w trakcie oddelegowania do pracy w siedzibie klienta.

5. Wsparcie Biznesu


Zespoły wsparcia biznesowego, poprzez swoją codzienną pracę, umożliwiają Firmie realizację pożądanej strategii i celów. Działania wspierające dotyczą zwłaszcza procesów zarządczych, zagadnień pracowniczych, udzielania konsultacji biznesowych oraz opracowywania polityk i procedur w różnych dyscyplinach, takich jak HR, BHP i OŚ, Finanse, Jakość, Prawo, IT, Marketing oraz w wielu innych. Dodatkowo, dział Zakupów i Łańcucha Dostaw odpowiada za zarządzanie procesami zakupowymi Spółce, a także za budowanie oraz rozwijanie relacji z dostawcami.

W tym obszarze pracują m.in. specjaliści ds. rozwoju personelu i analitycy ds. HR, inspektorzy BHP i ochrony środowiska, kontrolerzy i analitycy finansowi, księgowi, specjaliści ds. zapewnienia jakości, radcy prawni, specjaliści IT, specjaliści ds. zakupów.