Media Społecznościowe
Nasze kanały mediów społecznościowych są zaprojektowane tak, aby dzielić się najnowszymi wiadomościami i informacjami związanymi z naszymi kluczowymi obszarami działalności.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z PZL-Świdnik, śledząc nas na Twitter @PZLSwidnik. Możesz również śledzić główne konto korporacyjne Leonardo Group oraz inne powiązane z naszą działalnością korporacyjną.

Więcej o Leonardo w mediach społecznościowych

  Linkedin

Śledź nas na LinkedIn, aby dowiedzieć się więcej o technologicznej misji Leonarda! Znajdziesz tu wszystkie najnowsze wiadomości o światowej firmie technologicznej i kluczowym graczu w dziedzinie lotnictwa, obrony i bezpieczeństwa.
 

  You Tube

Celem tego kanału jest uzyskanie jaśniejszego obrazu naszej firmy poprzez konkretne playlisty, które pasują do naszej działalności, działań i działów. Zapisz się na YouTube channel Leonardo i nie przegap naszych najnowszych i najbardziej ekscytujących filmów!
 

  Flickr

Celem tego kanału jest dzielenie się najlepszymi ujęciami naszych produktów, rozwiązań i wydarzeń. Odwiedź nas na Flickr, zaangażuj się wysyłając nam swoje zdjęcia produktów Leonardo, a my je opublikujemy.
 

  Slideshare

Ten kanał jest skierowany do bardziej technicznej publiczności. Odwiedź nas na SlideShare, gdzie można znaleźć raporty finansowe i specjalistyczne na temat naszych produktów i rozwiązań oraz poznać świat technologiczny Leonarda.
 

  Instagram

Podążaj za nami na Instagram, aby bliżej poznać światowy lider w dziedzinie technologii w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym, obronnym i bezpieczeństwa od 1948 roku.